Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 85sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

lamb of god kreatorpw m

crystal viperbs m

beast in blackpw m

helliconx metal festival 2023nwpskx m

helstarbs m

soilwork i kataklysmpw m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

blind guardian plakatnwpskx m

Sooma zagra jako support Zeal & Ardor

                                   
soomatopl mGrupa będzie promować swój najnowszy, trzyletni już album „It’s All About To Change”. Trio z Zurychu ma już kilkuletnie doświadczenie na scenie i całkiem pokaźną kolekcję fanów w całej Europie. Ich niesforny, garażowy rock alternatywny to muzyka stworzona pod koncerty, o czym przekonamy się słuchając ich w grudniu u boku Zeal & Ardor.
              
ZEAL & ARDOR (Szwajcaria) industrial metal, blackgaze, awangarda:
Projekt łączący wpływy spirituals, black metalu i różnych odchyłów elektroniki, który docelowo powstał jako forumowy żart? Tu mogło nie wyjść nic, a wyszło wszystko. Zeal & Ardor już od momentu debiutanckiego "Devil Is Fine" wciąż zaskakuje słuchaczy, wrzucając do przepastnego wora inspiracji wszystko, co akurat ma pod ręką.
W takich sytuacjach dosyć łatwo o przesyt, lecz ansambl sterowany przez Manuela Gagneuxa traktuje eklektyzm jedynie jako jeden ze środków, nie cel sam w sobie. Kluczem tej muzyki pozostaje diabeł wywoływany na różne sposoby, bo jak wiadomo, to postać wielowątkowa, więc posiadająca więcej niż jedną twarz.
Nowy krążek Zeal & Ardor - zatytułowany po prostu "Zeal & Ardor" - kontynuuje udaną pasję załogi Manuela Gagneuxa, a brytyjski Metal Hammer przyznał płycie zaszczytne miano jednej z najlepszych wydanych w pierwszym półmetku 2022 roku. Nałóżcie swoje szaty, wyciągnijcie kandelabry z szafy i wyruszcie ze szwajcarskim składem na wycieczkę do tych mniej obleganych zakamarków piekła.
              
SOOMA (Szwajcaria) alternative rock:
Sooma to muzyka, której wyjątkowo często potrzeba każdemu z nas. Nie ekstremalny do granic metal, nie eksperymentatorstwo, a oszalały rock alternatywny, w którym hałas i hity stanowią jedność. Ponadto Szwajcarzy raczej nie lubią się ceregielić, bo wolą bezpośredniość - przester rozkręcony na maksa, noiserockowo/punkowe riffy bzyczące przez cały czas, a na to oczywiście zamaszysty refren i podejście w stylu “walcie się”. Czy nie za ten element buntu i niebezpieczeństwa pokochaliśmy rocka? Oczywiście, że pokochaliśmy, dlatego biegnijcie pod scenę posłuchać numerów tych trzech zawadiaków. Nie pożałujecie.
               
Wystąpią:
ZEAL & ARDOR (Szwajcaria) industrial metal, blackgaze, awangarda
+
SOOMA (Szwajcaria) alternative rock
                  
Kiedy: 5 grudnia (poniedziałek) 2022
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu
Organizator: B90
                  
Kiedy: 6 grudnia (wtorek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
                 
Kiedy: 7 grudnia (środa) 2022
Gdzie: Kraków @ Kamienna12 (hala Hype Park), ul. Kamienna 12
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_mag_baner6.jpg 144_mag_158x600px_72_dpi.jpg

Goście

4227903
DzisiajDzisiaj894
WczorajWczoraj2363
Ten tydzieńTen tydzień7037
Ten miesiącTen miesiąc18183
WszystkieWszystkie4227903
44.212.99.248