Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Pierwszy singiel Michaela Schenkera zapowiadający album „My Years with UFO”

                 
michael schenkercgc mMichael Schenker jest jednym z najbardziej wpływowych rockowych gitarzystów w historii. Nazywany „cudownym dzieckiem” Schenker dostał propozycję dołączenia do UFO w wieku 17 lat i chociaż grał w zespole zaledwie sześć lat, jako autor tekstów i wyjątkowy gitarzysta, odcisnął trwały ślad na rocku. Po raz pierwszy w historii Michael Schenker powraca do lat spędzonych w UFO, wspominając epokę, która wyniosła zarówno jego, jak i brytyjski zespół na szczyty popularności. Nowy album, wyprodukowany przez Michaela Schenkera i Michaela Vossa, upamiętnia czasy współpracy Schenkera z UFO, która miała miejsce w latach 1972–1978.
                
Schenker stał się siłą napędową niezapomnianych utworów UFO, takich jak „ Doctor Doctor”, „Rock Bottom” i “Only You Can Rock Me”. W tych burzliwych czasach ukazały się płyty „Phenomenon”, „Force It”, „No Heavy Petting”, „Lights Out”, „Obsession” oraz przełomowy album koncertowy „Strangers in the Night”. Michael Schenker postanowił uczcić te czasy swoim nowym albumem „My Years with UFO”, a w tej podróży dołączają do niego klawiszowiec Derek Sherinian, perkusista Brian Tichy, basista Barry Sparks oraz elita dzisiejszej sceny rockowej: Axl Rose, Slash, Kai Hansen, Roger Glover, Joey Tempest, Biff Byford, Jeff Scott Soto, John Norum, Dee Snider, Joel Hoekstra, Joe Lynn Turner, Carmine Appice, Adrian Vandenberg, Michael Voss, Stephen Pearcy i Erik Grönwall.
                  
Pierwszy singiel z albumu „My Years with UFO”, „Mother Mary”, tchnie nowe życie w ten klasyczny utwór, łącząc niezrównaną grę Michaela Schenkera i Slasha z wokalem Erika Grönwalla.
                    
„Mother Mary feat. SLASH & ERIK GRÖNWALL”:
          
Album „My Years with UFO” ukaże się 20 września.
            
Lista utworów:
1. Natural Thing feat. Dee Snider & Joel Hoekstra
2. Only You Can Rock Me feat. Joey Tempest & Roger Glover
3. Doctor Doctor feat. Joe Lynn Turner & Carmine Appice
4. Mother Mary feat. Slash & Erik Grönwall
5. This Kids feat. Biff Byford
6. Love to Love feat. Axl Rose
7. Lights Out feat. Jeff Scott Soto & John Norum
8. Rock Bottom feat. Kai Hansen
9. Too Hot Too Handle feat. Joe Lynn Turner, Adrian Vandenberg & Carmen Appice
10. Let It Roll feat. Michael Voss
11. Shoot Shoot feat. Stephen Pearcy
rightslider_001.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_003.png

Goście

5220980
DzisiajDzisiaj4239
WczorajWczoraj1758
Ten tydzieńTen tydzień11414
Ten miesiącTen miesiąc28914
WszystkieWszystkie5220980
3.226.72.194