Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Nowy singiel Redemptor "The End of the World We Know"

              
redemptorq mRedemptor wraca! Nowy singiel "The End of the World We Know" jest kontynuacją stylistycznego miksu progressive i post-death metalu z jakiego znany jest Redemptor i zapowiada piąty album zespołu. Ostatni album "Agonia" wydany został nakładem Selfmadegod Records w 2021 roku. Od tego czasu Redemptor skupiony był na występach na żywo.
                  
Po krótkiej absencji do zespołu powrócił perkusista Paweł Pavulon Jaroszewicz (Vltimas, Antigama, Shadohm), z którym Redemptor zagrał wiele koncertów. W 2023 roku kapelę zasilił również nowy gitarzysta Konrad Destroyer Ramotowski (Untervoid, Ex-Hate). W odświeżonym składzie zespół nagrał nowy singiel "The End of The World We Know".
                
Ponownie autorem grafik jest znany artysta i wokalista Redemptor - Michał Xaay Loranc.
              
"The End of The World We Know" jest dostępny na kanale YT i Bandcamp Redemptor oraz za pośrednictwem platform streamingowych.
              
Redemptor - The End of the World We Know:
            
Redemptor - The End of the World We Know:
            
REDEMPTOR online:
rightslider_001.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_003.png

Goście

5220989
DzisiajDzisiaj4248
WczorajWczoraj1758
Ten tydzieńTen tydzień11423
Ten miesiącTen miesiąc28923
WszystkieWszystkie5220989
3.226.72.194