Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

vader nowy plakat m

pain of salvation plakat m

internal quiet 2018 tour poster new m 

hellion metal festivalx m

summer dying loud plakat sdl m

primal fear plakata b

threshold european tour 2018z m

ross the boss bullet crystal viper m

ross the boss 2 plakat m

diamond head plakat m

xhammerfall plakat m

powerwolf plakatz m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m 

START A REVOLUTION - Survivors

 

(2018 Rockaine)
Autor: Wojciech Chamryk
 
start-a-revolution-survivors m
Tracklist:
1.
Hellcome
2. Anchor
3. Survivors
4. Broadcaster
5. Broken Heart
6. Questions
7. Wake Up
8. Values
9. Sit & Wait
10. Remain The Same
11. Anthem Of Today
12. Unity Hymn
    
     
Lineup:
Patrick Portnicki - vocals
Malik Aziz - guitars, vocals
Ferdinand Kießling - guitars, vocals
Jens Breuer - bass guitar
Max Priese - drums, samples
     
       
Post hardcore/metal – na pierwszy rzut oka nie wygląda to zbyt zachęcająco, szczególnie z perspektywy czytelnika „Heavy Metal Pages”, jednak w praktyce nie jest tak źle. Start A Revolution rzecz jasna nie proponują na swym drugim albumie niczego odkrywczego, ale słychać, że ci młodzi Niemcy dobrze czują się w wybranej stylistyce. Z 12 zamieszczonych na tym krążku numerów można też bez problemu wybrać kilka zdecydowanie wyróżniających się. Rządzą tu więc zdecydowanie te najmocniejsze utwory, gdzie mocarny, oparty na konkretnych riffach i takim też szwungu sekcji rytmicznej hardcore miesza się z niemal deathmetalowym ciosem („Hellcome”) czy z punkowym zadziorem („Wake Up”), albo też zespół zapuszcza się w rejony bardziej melodyjne, ale z wciąż solidnym przyłożeniem, kiedyś chętnie odwiedzane przez Killswitch Engage czy Papa Roach (singlowy „Values”). Warto też docenić wszechstronność wokalisty, bowiem Patrick Portnicki poczyna sobie całkiem śmiało w kilku kategoriach ekstremalnego śpiewu, sięgając nawet czasami do niemal blackowego skrzeku. I chociaż ten podszyty skrzekiem ryk niezbyt pasuje do niezbyt mocnego „Sit & Wait”, bo to jednak bardziej pop niż jakikolwiek, nawet alternatywny, metal, ale już w takim znacznie solidniejszym „Anthem Of Today” sprawdza się znacznie lepiej. Chłopaki mają też spore szanse na zaistnienie na radiowych playlistach, bo „Remain The Same” to wypisz, wymaluj potomstwo Foo Fighters i Nickelback, a znanemu już od dawna „Broadcaster”, wzbogaconemu samplami „Questions” z wyżyłowanym śpiewem czy kolejnemu singlowi „Anchor” w kontekście przebojowości też niczego nie brakuje. Teraz tylko pytanie jaka ścieżka wyda się Start A Revolution bardziej interesująca: mocnego, nowoczesnego grania, czy jednak skrojonego pod gusta masowej publiczności – okaże się pewnie na kolejnej płycie.
(4/6)
Wojciech Chamryk

122_vader_baner.gif 120_overkill_158x600px_eu_b.gif 118_riotV_158x600px_eu.gif 117_anthrax_158x600px_eu.gif 119_bg_158x600px_eu.gif 121_ex_158x600.gif

Goście

1418198
DzisiajDzisiaj2062
WczorajWczoraj2644
Ten tydzieńTen tydzień4706
Ten miesiącTen miesiąc31501
WszystkieWszystkie1418198
54.80.219.236

batushka plakatz m

xhaken plakat m

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m