Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 74sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

necronomikon plakatcd m

lucifer plakatb m

plakat necromicon 210x197 hmp m

enforcer plakatcd m

foreigner plakatcd m

mystic festival 2020b m

plakat woa 2020

metalmaniaa 210x297 hmp m

helloweenn 210x297 hmp m

THE WHO - Who

 

(2019 Polydor/Universal Music)
Autor: \m/\m/
 

thewho-who s

Tracklist:
1.All This Music Must Fade     
2. Ball And Chain     
3. I Don't Wanna Get Wise     
4. Detour     
5. Beads On One String     
6. Hero Ground Zero     
7. Street Song     
8. I'll Be Back     
9. Break The News     
10. Rockin' In Rage     
11. She Rocked My World    
                    
The Who to zespół rockowy, który słucham okazjonalnie i tak na prawdę do tej pory w całości nie przesłuchałem żadnego z ich krążków. Niemniej kapela dorobiła się u mnie kilku ulubionych kawałków np. "Substitute", "My Generation", "Who Are You" czy "Behind Blue Eyes". No i cały czas jest wśród formacji, które kiedyś będę musiał poznać w całości. Nieraz czytałem, że dzięki takim zespołom jak The Who zaczęto grać rocka coraz ciężej, więc w końcu trzeba będzie sięgnąć i do tych korzeni. The Who zaczynało w latach 60. zeszłego wieku, obecnie kończy się druga dekada kolejnego stulecia, a kapela jest w wyśmienitej formie. Z podstawowego składu pozostali gitarzysta Pete Townshend oraz wokalista Roger Daltrey, pierwszy ma 74 lata a drugi 75 lat, więc muzycy raczej zbliżają się ku końcowi swojej kariery. W ogóle dziwię się, że obu panom jeszcze się chce. Moje zdziwienie jest jeszcze większe, bowiem docierały do mnie informacje, że obecnie obaj panowie nie żyją w najlepszej harmonii. Ale to może tylko złośliwe plotki. Co by nie pisać Pete i Roger zachowali się bardzo profesjonalnie przy tworzeniu i nagrywaniu nowego krążka. Fani klasycznego rocka będą raczej zachwyceni, bo obu panom wyszły naprawdę dobre kawałki. Może nie mają one klasy jak wymienione przeze mnie powyżej kompozycje, ale ogólnie nie wiele im ustępują. Już rozpoczynający kawałek o przewrotnym tytule "All This Music Must Fade" zaraża energią. Pozostałe kompozycje choć zasadniczo różnią się od openra to również są wciągające. Mnie najbardziej miłe dla ucha są te najbardziej dynamiczne, chociażby nade wszystko hard rockowy "Ball And Chain", na wskroś rockowy "Street Song", czy tej samej klasy "Rockin In Rage". Niemniej te bardziej stonowane są też frapujące. "Beads On One String", "She Rocked My World" a nawet bardzo pospolita ballada "I'll Be Back". Po prostu bardzo fajnie słucha się całej płyty. Tym bardziej, że nie tylko składają się na nią niezłe kawałki ale też świetnie zostały one nagrane i zagrane, a wszystkie instrument brzmią wyśmienicie. Nawet głos Rogera Daltrey'a imponuje. Ogólnie obaj starsi panowie powinni być dumni z siebie, a my z nich.
(4/6)
\m/\m/
124_nightwish_158x600px_eu.gif 122_velesar_reklama_hmp.png 123_burningwitches_158x600px_eu.gif 128_necronomicon_baner_hmpzzz_b.png

Goście

3015969
DzisiajDzisiaj532
WczorajWczoraj2325
Ten tydzieńTen tydzień6825
Ten miesiącTen miesiąc16201
WszystkieWszystkie3015969
3.233.220.21