Against
Son Of Beer
Reflection
Black Metal (Venom cover)

Jak grają piłkarze San Marino pamiętamy doskonale, zresztą to w meczu z naszą drużyną strzelili historyczną dla siebie bramkę w eliminacjach mistrzostw świata, a jeszcze w latach 90. to my wbiliśmy im gola... ręką Jana Furtoka. Scena muzyczna tego miniaturowego państwa też nie jest zbyt silna, a istniejąca z przerwami od 1995 roku Necrofilia jest jednym z jej najdłużej działających zespołów. Inna sprawa z efektywnością, bo „Rhelligion” to trzeci album tego kwartetu, wydany po 15-letniej przerwie. Panowie łoją jednak death/thrash na tyle profesjonalnie, że powinno sięgnąć po ten album nieco więcej fanów. Co prawda zespół przesadza, i to bardzo, z czasem trwania niektórych utworów (5:50 w przypadku „Dead Sun” to kompletne nieporozumienie, bo wyszedł monotonny numer bez jakiegokolwiek poloru), ale już w tych krótkich, szybkich strzałach, jak tytułowy bądź „Follow Down” panowie radzą sobie wyśmienicie. Jest moc, intensywność, mocarna sekcja i świetne gitary, a Zao zdziera gardło za dwóch. Finał tej udanej płyty to trzyminutowy cover „Black Metal” Venom, zagrany jeszcze intensywniej i szybciej niż w oryginale, tak jakby wzięło się za niego Motörhead – może kolejną wydadzą ciut szybciej?