Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

SLAPDOWN - Fundamentally Wicked

 

(2021 M & O Music)
Autor: Wojciech Chamryk
 
slapdown-fundamentallywicked s 
Tracklist:
Intro
Disappear
Beware
Antes Que Tu Mueras
The Priceless Taste of Flesh
I Will Break Your Neck
Hatred
Raging Cumshot
Built by Depravity
Worship
Bring the Living to the Grave
My Bloodlust
Born Evil
              
Lineup:
Nicolas Simeray - Bass
Olivier Simeray - Drums
Vincent Lacagne - Guitars
Esteban Ramirez - Vocal
                  
Slapdown nie są dla słuchaczy tak okrutni jak ich sąsiedzi z Infernal Hate. Owszem, grają na „Fundamentally Wicked“ równie bezkompromisowo co Hiszpanie, tyle, że death/thrash metal w ich wydaniu jest znacznie ciekawszy i na pewno bardziej dopracowany. Brzmi też znacznie naturalniej, dzięki czemu perkusista Olivier Simeray nie sprawia wrażenia, że tylko zaprogramował w studio automat, po czym oddał się słodkiemu lenistwu – mamy tu blastowy konkret, ale też nierzadko wyrazisty groove, bowiem Francuzi preferują nowocześniejszą formę łupanki, zaczynali zresztą od nu metalu i w niektórych utworach („Disappear“) trochę to słychać. Nie brakuje tu też jednak szybkich, bardzo intensywnych strzałów („Antes Que Tu Mueras“, „Raging Cumshot“) czy mocarnych walców („Beware“ z szybką końcówką, „Built By Depravity“). Świetny jest też mroczny niczym z jakiegoś horroru „Bring The Living To The Grave“, a z tych najszybszych najbardziej podoba mi się wściekły „Worship“ . Nieco mniej przypadły mi do gustu gościnne pokwikiwania w kilku utworach Juliena Truchana z grindowego Truchan, bo Estéban Ramirez ma kawał głosu, ale i tak debiutancki album Slapdown jest wart uwagi.
(4/6)

Wojciech Chamryk

141_mag_baner4.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4759408
DzisiajDzisiaj712
WczorajWczoraj1628
Ten tydzieńTen tydzień2340
Ten miesiącTen miesiąc47066
WszystkieWszystkie4759408
18.206.12.157