Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

blind guardian plakatnwpskx m

plakat veleslarva m

tormentorva m

„Walczyć o to, w co się wierzy” (From the Ruins)

           

HMP: Hej. Czego możemy się spodziewać po waszej pierwszej płycie, "Into Chaos", którą niedawno wydaliście?

Chuck Reyome: Cześć wszystkim. Nasz debiut jest pełen klasycznych heavy metalowych riffów, które zainspirowały nas do stania się muzykami. Gramy hołd kapelom takim jak Slayer, Metallica, Death Angel oraz Destruction i wielu innym, które wciąż przyciągają tłumy do muzyki metalowej.

Pracę nad debiutem zaczęliście w roku 2018, mam rację? 

Tak, zasadniczo zaczęliśmy pracować nad albumem we wczesnym 2018 r., kiedy również graliśmy masę koncertów na Zachodnim Wybrzeżu.

Czy mógłbyś opisać, jak powstał materiał na tę płytę?

From the Ruins tworzy muzykę o prawdziwych wydarzeniach i sytuacjach, które mają miejsce w naszym codziennym życiu.

Czy są jakieś utwory, których nie umieściliście na tej EPce? Jeśli tak, to dlaczego?

Mamy jeszcze dwa utwory, nad którymi pracujemy. Zostały ukończone kompozycyjnie, ale wciąż potrzebują tekstów.

Jaka była bazowa inspiracja tematyczna na "Into Chaos"?

Głównym motywem była walka o to, w co się wierzy i nieprzyjmowanie wszystkiego, co mówią w mediach za pewnik. Tchórze, którzy poświęcają słabych, udając siłaczy, są żałośni, bez honoru.

Co inspiruje was muzycznie?

Jesteśmy inspirowani podtrzymywaniem tradycji metalu i utrzymaniu go przy życiu. Robimy to tworząc muzykę, która skłania do myślenia, jednocześnie pociągając swoją siłą do działania.

Powiedziałbyś, że wasza muzyka jest raczej pozytywna czy negatywna?

Definitywnie jest pozytywna, szczególnie, że zachęcamy słuchacza do dbania o własne zdanie, wizje i opinie.

Chaos to siła burząca czy tworząca?

Zasadniczo chaos to zarówno siła tworząca jak i burząca. Musimy znać to, co nas niszczy, by móc obronić to, co nas buduje.

Co zainspirowało "Divided By Fear"?

"Divided by Fear" został zainspirowany pomysłem, w którym oczekuje się od nas wiary w pewne wartości lub etykę, które ciągle są nam wpychane do gardeł przez media.

Wyjaśniłbyś co dla Ciebie znaczy pojęcie "nowy porządek świata"? Gdzie ono się obecnie manifestuje?

"Nowym porządkiem świata" jest ktokolwiek lub cokolwiek, co próbuje podbić świat własną agendą i uniemożliwia posiadanie własnego zdania.

Czy mógłbyś opisać proces powstawania teledysku do utworu "No Honor"? Czy planujecie jeszcze jakiś teledysk promujący EPkę?

Teledysk do "No Honor" został nagrany przy użyciu zaawansowanego sprzętu z pięcioma kamerami wysokiej rozdzielczości w Musician Rehearsal Center w Reno Nevada USA. Edycja została wykonana przez Gene oraz Jay'a Larsona. Wspaniale zrobiona. Jesteśmy w trakcie prac nad  filmem do "Divided by Fear", który opublikujemy we wczesnym 2021 r.

Co zamierzacie robić w roku 2021?

Ze względu na fakt, że Covid 19 zasadniczo zablokował wszystkie występy na żywo, jak i zgromadzenia w roku 2020, obecnie pracujemy nad kolejnym materiałem na nasze drugie wydawnictwo. Mamy nadzieję, że zobaczymy From the Ruins gającego koncerty na Zachodnim Wybrzeżu w roku 2021, do zobaczenia na trasie!

Czy mógłbyś wymienić swoje ulubione kapele młodego pokolenia?

Havok jest naszym faworytem, jest stosunkowo świeżą kapelą i podtrzymuje sztandar Metalu. Poza tym Death Angel, Testament, Exodus wraz z lokalnymi Hatriot, Condemned Existence, Angerhead oraz Unprovoked są to niektóre z kapel, które również rządzą!

Dziękuje za wywiad. Powodzenia!

Jacek Wożniak

143_bogactwo_ascezy.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 139_mag_baner2.png

Goście

4657206
DzisiajDzisiaj24
WczorajWczoraj2983
Ten tydzieńTen tydzień7388
Ten miesiącTen miesiąc51525
WszystkieWszystkie4657206
44.201.72.250